Tymianová esencia - pôvodný názov " Zimný kúpeľ "

13.10.2014 20:05

OBSAH: 75ml        28,95€   ... pokiaľ máte záujem o tento produkt, tak mi napíšte prosím mail na ulitka@ulitka.sk , alebo ho môžete spolu s iným tovarom, ktorý si objednávate pripísať do poznámky.

  • Povzbudzujúca esencia sa vyznačuje výraznými dezinfekčnými a baktericídnymi účinkami pri chorobách dýchacích ciest, mierni kašeľ a rozpúšťa hlieny.
  • Príjemne uvoľňuje, zmierňuje príznaky chrípky a nachladnutia, dodáva telu energiu.
  • V oblasti psychiky zlepšuje koncentráciu a podporuje mentálnu činnosť.
  • Je vhodné kombinovať ju s Tymianovým krémom JUST.

Účinné látky: oleje: tymian, eukalyptus, sladká mandľa, šalvia lekárska; tymianový extrakt, glycerín, tokoferol

Obsiahnuté byliny:  Jedľa sibírska, Tymian obyčajný, Borovica lesná, Levanduľa, Eukalyptus, Rozmarín lekársky, Rumanček kamilkový

 

Naše aj skúsenosti iných: Stačí naliať 1 vrchnáčik tejto esencie do už napúšťanej vane. Vodička sa zmení na jemnučko červenú a tá vôňa.... hmmmm, to sa slovami nedá ani opísať - je to ešte krajšie ako samotný tymianový krém. Deti sa mi väčšinou kúpu tak 15-20 minút. Je to úžasné, lebo sa v teplom kúpeli telo dobre prekrvý, tymián aj dýchajú, v podstate inhalujú, nakoľko sa teplá voda vyparuje a potom po kúpely ich ponatieram ešte tymianovým krémom - hrudník, chrbátik a keď vydržia nepopučiť sa smiechom, tak aj chodidlá a šup spať. Pokiaľ bola choroba IBA v počiatkoch, tak sme na druhý deň zdraví, no väčšinou to ešte 2x večer po sebe zopakujem. Vydrží VEĽMI dlho.
ODPORÚČAM !!!

 

Vynikajúci článok aj s referenciami na JUST: https://babetko.rodinka.sk/zo-zivota/rodicovske-skusenosti/a-je-to-tu-zas-nadcha/

 

 

 

Späť