Závesná kolíska - SIVÁ S MOTÝLIKMI

Závesná kolíska (hacka) od ULITKY je ušitá z dvoch vrstiev veľmi pevnej 100% bavlnenej látky o gramáži cca 140 g/m2, čiže 2 vrstvy robia dvojnásobok. Hodí sa na kolísanie ako najmenších bábätiek, tak i väčších a ťažších detí. Jej maximálna nosnosť pre už aj sediace dieťa je cca 50 kg (pri použití vhodnej silnejšej pružiny), takže ju neskôr môžu využiť ako závesné kreslo (stačí dať do kolísky do zadnej časti väčší vankúš, aby sa im pohodlne sedelo).

Obľúbenosť kolísky spočíva vo vertikálnom kolísaní, ktoré má na deti mimoriadne ukľudňujúci účinok. Kolísanie je zaistené oceľovou pružinou vyrobenou tak, aby ju svojou váhou rozkolísalo aj ľahké bábätko. Pružina je od slovenského dodávateľa, je certifikovaná a určená presne na tento účel.

Látková kolíska má dvojité dno (resp. tunel na dne), kam sa vkladá matrac, ktorý je súčasťou základnej dodávky. Kolísku je možné uzatvoriť-stiahnuť 3 šnúrkami.

Dĺžka-hĺbka kolísky je 80 cm, šírka v mieste rozpätia tyče 60 cm a výška kolísky je 110 cm. Rozperná tyč je vyrobená z bukového dreva.

Súčasťou základnej dodávky je:

-závesná kolíska,

-rozperná drevená tyč,

-1 karabína,

-pružina pre bábätko do max 12kg s komplet istením + 2x karabína a istiace lano. V našej ponuke si môžete zakúpiť aj silnejšiu pružinu (do 25kg).

- obal na pružinu vo farbe kolísky

- lano dlhé 1,5m

- hák s hmoždinkou do panelu

75,00 €