024. - Denisa C.

21.08.2013

Dobrý deň,ďakujem za ulitky sú veľmi krásne, hneď ako prišli som ich rozbalila a išla som s nimi k bratovi a švagrinej, ktorej dúfam že poslúžia pre babulky rovnako ako slúži mne a môjmu synovi. Dominik pekne prespinka celu noc a budí sa len na to ked je hladný a spinká ďaľej. Rovnako si musím pochváliť nie len to ako pekne spinkáme keď sme v ulitke ale rovnako aj jednoduchú manipuláciu a držanie syna na rukách v ulitke, ktorá je oprotí klasickým zavinovačkám oveľa ľahšia a zároveň poskytuje tú istú oporu pre chrbátik ako klasická zavinovačka. Rovnako dobre vyzerá aj v kočiariku a výhodou je, že syn je pekne zavinutý a ´´nelieta mi po celom kočári zo strany na stranu´´... Prikladám aj fotky ako sa nám s ulitkou darí :) 

Ešte by som Vám rada popriala veľa úspechov vo vašom podnikaní a hlavne veľa spokojných mamičiek z toho že ich babätká krásne spia :)
P.S. ešte sa Vám určite ozvem ako sa bude dariť v ulitke neterkám po narodený a tiež priložím foto...Prajem pekný deň s pozdravom Denisa C.