CB - cumlík na ŠIROKÚ fľašu 1ks - KAŠA 6m+ (silikón)

VÝPREDAJ

CANPOL BABIES  Cumlík silikónový  1 ks

  • 4 - PRIETOK V TVARE KRÍŽIKA NA HUSTÝ POKRM
  • NA ŠIROKÚ FĽAŠU

Silikónový guľatý cumlík je vhodný na všetky štandarné dojčenské fľaše. Dokonale sa odvzdušňuje a "nelepí" sa k sebe v priebehu kŕmenia. Je vyrobený z kvalitného silikónuktorý je úplne bez chuti a bez zápachu a nemení chuť podávaného pokrmu. Vhodný od 6. mesiaca. Otáčaním fľaše regulujete, ako rýchlo pri stláčaní cumlíka ptrava pôjde.

Návod na použitie cumlíka:

Pred prvým a každým ďalším použitím cumlík umyte v teplej vode a sterilizujte vo vriacej vode po dobu asi 5 minút. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Pred každým použitím skontrolujte kvalitu cumlíka. Venujte cumlíku zvýšenú pozornosť potom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu cumlíka dôkladným natiahnutím všetkými smermi.

Skrutkovacie viečko nedoťahujte príliš silno, pretože sa potom cumlík nemôže správne odvzdušňovať. Pri prvých známkach poškodenia cumlík ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte.

Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť cumlík po 3 mesiacoch. Ovocné šťavy a čaje môžu spôsobiť zafarbenie cumlíka.

Nezväčšujte a nevytvárajte ďalšie otvory v cumlíku - môžete spôsobiť jeho zničenie.

1,40 € 1,90 €