Závesná kolíska - SIVÁ SO SRDIEČKAMI

NA OBJEDNÁVKU

Závesná kolíska (hacka) od ULITKY je ušitá z dvoch vrstiev veľmi pevnej 100% bavlnenej látky o gramáži cca 140 g/m2, čiže 2 vrstvy robia dvojnásobok. Hodí sa na kolísanie ako najmenších bábätiek, tak i väčších a ťažších detí. Jej maximálna nosnosť pre už aj sediace dieťa je cca 50 kg (pri použití vhodnej silnejšej pružiny), takže ju neskôr môžete využiť ako závesné kreslo (stačí dať do kolísky do zadnej časti väčší vankúš, aby sa deťom pohodlne sedelo).

Obľúbenosť kolísky spočíva vo vertikálnom kolísaní, ktoré má na deti mimoriadne ukľudňujúci účinok. Kolísanie je zaistené oceľovou pružinou vyrobenou tak, aby ju svojou váhou rozkolísalo aj ľahké bábätko. Pružina je od slovenského dodávateľa, je certifikovaná a určená presne na tento účel.

Látková kolíska má dvojité dno (resp. tunel na dne), kam sa vkladá matrac, do ktorého je možné vložiť aj pevnú podložku, ak chcete, aby bábätko nebolo schúlené do polohy C. Super na tom je to, že si to máte možnosť doma prispôsobiť potrebám vášho bábätka - vyskúšať, čo mu bude viac vyhovovať. Či schúlená poloha, alebo pevné rovné dno. Kolísku je možné vpredu uzatvoriť aj otvoriť.  V kolíske sa nachádza aj praktické vrecko na fľašu. 

Dĺžka-hĺbka kolísky je 80 cm, šírka v mieste rozpätia tyče 60 cm a výška kolísky je 110 cm. Rozperná tyč je vyrobená z bukového dreva.

Súčasťou základnej dodávky pre kolísku, ktorú budete vŕtať do stropu je:

-závesná kolíska,

-rozperná drevená tyč,

-matrac + pevná vložka

-2x karabína,

-pružina pre bábätko do max 12kg s istiacim lanom. V našej ponuke si môžete zakúpiť aj silnejšiu pružinu (do 25kg).

-obal na pružinu/lano vo farbe kolísky

-lano dlhé 3m + dvojitá lanová svorka

-kotva s okom do panelu (nosnosť 100kg)


Súčasťou základnej dodávky pre kolísku so STOJANOM:

-závesná kolíska,

-rozperná drevená tyč,

-matrac + pevná vložka,

-2x karabína,

-pružina pre bábätko do max 12kg s istiacim lanom. V našej ponuke si môžete zakúpiť aj silnejšiu pružinu (do 25kg).

-obal na pružinu/lano vo farbe kolísky

-STOJAN o výške 2,5m (palice je možné skrátiť a prispôsobiť to vašej výške stropu)

Vyberte si variant:

Cena od 70,00 €